Rychlý kontakt

Pizza servis s.r.o.

Žižkova 770
Pardubice 
530 06

Obchodní oddělení:
Tel.: +420 776 337 199
E-mail: pizzaservis@centrum.cz 

IČ: 02726343
DIČ: CZ02726343
BÚ: 263813724/0300

Vybavení

Ať se budete snažit sebevíc, bez kvalitních surovin vynikající pizzu neuděláte. A díky vhodně zvolenému vybavení pizzerie zajistíte nejen nejvyšší jakost surovin, ale také si ušetříte spoustu času a zbytečné námahy.

Pak se také neobejdete bez znalostí, ať už se týkají výroby samotné pizzy, tak i ekonomické stránky obchodu. Toto vše vám Pizza servis nabízí – navštivte pizza kurzy nebo s námi zkonzultuje vybavení!

Vybavení pizzerie z bazaru? Proč ne!

Staráme se o pizzerie, a proto víme, kdo například končí a odkoupíme jeho vybavení, nebo víme kdo se stěhuje a vyměňuje pece či pizza stoly za novější modely. Poznáme, které zařízení je v pořádku a mohlo by kvalitně posloužit třeba nějaké začínající pizzerie. Vybavení odkupujeme i nabízíme v bazaru a vy si můžete být jistí, že kvalita bude i u starších kousků zaručena!

Vybavíme vaši pizzerie od mouky až po pece

Máme osvědčené italské dodavatele, od kterých odebíráme ty pravé suroviny. Ať už se jedná o speciální mouku, pancettu či parmazán. Podobné je to s vybavením – nabízíme vše, aby bylo zázemí vaší pizzerie příjemným a především pohodlným prostředím pro práci. Rádi vám poradíme s ergonomickým rozmístěným prvků i s vhodným výběrem chladícího stolu, pece či lopat.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás, rádi s vámi zkonzultujeme požadavky a nabídneme vám ideální řešení!

1