Rychlý kontakt

Pizza servis s.r.o.

Žižkova 770
Pardubice 
530 06

Obchodní oddělení:
Tel.: +420 776 337 199
E-mail: pizzaservis@centrum.cz 

IČ: 02726343
DIČ: CZ02726343
BÚ: 263813724/0300

Pizza kurz - jak probíhá školení

U nás projdete teorií i praxí. Jednotlivé pizza kurzy svojí náplní obsáhnou celou oblast, a to jak z teorie, tak především z praxe. Jste začátečník? Postupnými krůčky vás seznámíme s historií, jednotlivými těsty i ekonomikou nákupu.

Myslíte, že o pizze už víte vše? Třeba se vám bude hodit seminář o bezlepkové pizze, která je v posledních letech stále více žádaná a se kterou jistě sklidíte úspěch u mnoha strávníků. 

A co třeba kurz na čerstvé těstoviny a noky, díky kterému můžete ozvláštnit vaše menu?

Jak se dělá pizza?

Víte, jak se dělá opravdová pizza? Ve světě najdete spoustu receptů a postupů, ale jestli chcete ten pravý italský, navštivte naše kurzy. Dozvíte se o původu pizzy, o vhodném vybavení a především vybraných surovinách. Ovšem naše pizza kurzy nejsou jen strohá teorie! Ve vybaveném školícím středisku se pustíte do samotné přípravy pizzy, kdy vám prozradíme i ty nejtajnější postupy, aby byla ta vaše pizza tou nejlepší ve městě!

Výroba pizzy – co vše potřebujete znát?

Výroba pizzy není je o výrobě pizza placek s náplní. Je to o tom, že potřebujete ty správné znalosti, vybrané suroviny, dobré vybavení, šikovné ruce a hlavně chuť dělat pizzu té nejlepší kvality. A kde toto vše (tedy až na poslední dvě položky) sežene? Na školení Pizza servisu!

Chcete vědět víc? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s vámi podělíme o naše znalosti a zkušennosti!

1